اخبار برگزیده

مبادا مسئولين از خواب زمستاني بيدار شوند!؟

هيس ! ساکت !!


تورهاي گردشگري دريايي در بوشهر، به رقاص خانه ها تبديل شده اند !!


در فضاي غبارآلود #امروزي که حتي باران هاي بهاري نيز غبار از چهره خيلي ها نزدوده و تيرگي #ظاهري و #باطني #بعضي ها، چهره فرهنگي يک #کشوراسلامي را زير سوال مي برد، ديگر از #اسلام حرف زدن و اهميت حجاب صرفا کشک است !!


به يقين، دم از #غيرتزدن براي بعضي از مردان سرزمين، قيمت همان #کشک هم نمي شود !!


بعضي ها که #غيرتمردانگي شان را به باد #هوس هاي دو روزه دنيايي داده اند و دم از #تمدن و #دموکراسي مي زنند، آن هم به بهاي به حراج گذاشتن #ناموسشان !!


افسوس و صدافسوس درهمين شهرخودمان، شاهد صحنه هاي زننده اي بوده ايم، که گاهي ميشد فضاي حال و روز # و #مردان غرب را به طور زنده مقابل خود ببينيم !!


صحنه هايي که تمدن حجاب و #غيرت و مردان اصيل ايراني اسلامي را نشانه گرفته اند.


اگر چشم پوشي کنيم از مضرات فردي براي چنين افرادي، نميتوان صدماتي که به وضوح به " #انقلاب اسلامي" و " #اهدافخلقت زن و مرد" وارد مي شود را ناديده گرفت...


متاسفانه مشاهده شد که به جاي تفريح سالم، شناخت و ديدن خليج هميشه #پارس، به جاي تفريح سالم،به #رقاصخانه هايي با بزن و بکوب تبديل شده اند !!


قبول داريم که شادي جزء لاينفک سفر است و هيچمنکر آن نيست، ولي خيلي ها هنوز فرهنگ شادي و شاد بودن را درک نکرده اند که اگر درک کرده بودند مقابل #چشمان ده ها #مرد و زن نامحرم به #رقاصي و #پايکوپي، آن هم در سفرهاي نوروزي نمي پرداختند...


رقص و پايکوبي در مکان هاي عمومي، بي حرمتي و توهين به نوع زن و مرد است، به طوري که وقتي يک #زن با #بيحيايي تمام، خود را وسيله اي براي #تلذذمرداننامحرم قرار مي دهد .


#مومن و محترم ديگر نيز از منجلاب و آسيب هاي وارده در امان نخواهند ماند و #احساسحقارت به آنان دست مي دهد و حتي مردان مومن و با #غيرت نيز، از حضور در چنين فضايي دچار آزردگي خاطر مي شوند.


بنابرايناني که بي حيايي و بي غيرتي را پيش گرفته اند، دانسته يا نادانسته ابتدا خود را از مقام #کرامتانساني به حد حيوانيت به زير کشيده اند و سپس موجب سلب آرامش مردم و جامعه مي شوند.


اگر الگوي چنين افرادي غربيها هستند، پس بدانند که همان #غرب هم جاي مخصوص به اين بي بند و باري ها را جداي از محيط هاي عمومي گذاشته تا حقوق ديگر شهروندان محفوظ بماند...


حال که بعضي ها حقوق شهروندي را رعايت نمي کنند، بهتر است از مسئولين و مديراني که در ايام تعطيلات بايد بيشترين #نظارت را در سطح شهر و جلوگيري از چنين اتفاقات اسف باري داشته باشند، برخورد جدي و قابل توجهي ببينيم...


ولي درد اينجاست که مسولين هنوز در خواب زمستاني به سر مي برند و با بروز اين اتفاقات، عالعمل اعتراض آميزي نشان نداده اند و گويي مسئوليتي را بر عهده گرفته اند که با رسالت و وظايف آن آشنا نيستند يا #مغرضانه از جايگاهي که در آن قرار گرفته اند به فکر سوءاستفاده و پياده سازي #اهداف مغاير با #حکومتاسلامي و #ديني مي باشند !!


سوال اين است که مردم مومن تا کي بايد شاهد صحنه هاي اخلاقي و ديني باشند و برخورد قاطعي از مسئولين و مديران شهر خود نبينند ؟؟


گزارش فوق تنها نمونه اي از بي توجهي و کم اهميتي برخي متوليان فرهنگي است که در ايام نوروز و عدم نظارت بر تفريحات گردشگران و مسافران، باعث بروز چنين اتفاقاتي به دور از شان #ملت متدين و مذهبي مردم  شده است و فرهنگ اصيل و غني اين ديار را نشانه گرفته است.


 


مبادا مسئولين از خواب زمستاني بيدار شوند!؟

دست نوشته های من ادبیات داستانیصبح که بیدار شود،تا پژمرده نشده اند ببردشان برای فروش دو کودک بودند که هر شب با رویای ماه به خواب می رفتند نیره نورالهـــدی دوم بهمن ماه زمســتان نود زنم : به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من ! بعضی مسئولین رو بگو همچی دو دستی پستشون رو چسبیدن انگار نه انگار زمستون  باتوجه به سخنان امروز رئیس جمهور لازم دیدم نکاتی را در این باره 2 روز پیش مبادا مسئولین از خواب زمستانی بیدار شوند!؟ • حجاب ارزش است برجام زمانی برای ما افتخار سیاسی و حقوقی است آن شرایط 9 گانه رهبری رعایت شود قهرمانایشان مسئول شورای حل اختلاف شعبه 8شهرستان بناب را نیز بر عهده دارد این مختصری از شرح حال آقای بیدار شدن درختان از خواب زمستانی را نشانه ای حکایتی عبرت آموز و از نشانه های خداوند می داند ، آقای کریم زاده کشمش بناب خورده اند و از صف ایشان کسی نمی تواند رد شود ، ایشان از امت حاج آقا مبادا هرگز، چونان حیوان شكارى باشى كه  مشروح گفت‌وگو با «اصغر جمالی فرد» معروف به ابوحنیف تریبون 5 نوامبر 2012 آن زمان مسئول انجمن اسلامی کلن بودم که چمران آمد آنجا و مسائل لبنان پیش آمد گفتند برای اینکه دور بزند امتحان بشود مبادا در آن بمب گذاشته باشند، به من پرده نقره‌ای سینما/ آیا سازمان سینمایی نمی‌خواهد از خواب زمستانی بیدار شود؟به روستای باصفاي وانشان خوش آمديداو نشاط مي يابد و ابوطالب در نيمه شب هاي بيداري دل، با او راز دل مي گويد و فاطمه بنت اسد باغ مبادا دیگران در عمل کردن به قرآن بر شما پیشی گیرند رمضان؛ که روزه آن ماه، همه علاقمندان و دلسوزان عزیز وانشاني که همیشه و همه جا سرآمد هستند پیشنهاد می شود هریک آنچه زمان هرس درختان قبل از بيدارشدن آن ها از خواب زمستانه است هرس به جدا  روحیه انقلابی17 ژانويه 2014 وقتش به زودی می رسد، بعضی از مطالب اگر در زمان های خاصی خوانده شوند اثر گذارند، خانه که در خواب هستند از صدای سوت بیدار نشوند مجبور می شوم از خانه بیرون بزنم یا ویکتور هوگو در یک شب سرد زمستانی دارد داستان رذالت های خانواده چرا که بر خلاف مسئولین فرصت اینکه با کارهایمان دل رهبر را شاد کنیم نداریم

مبادا مسئولين از خواب زمستاني  بيدار شوند!؟

مبادا مسئولين از خواب زمستاني بيدار شوند!؟

 

مشروح گفت‌وگو با «اصغر جمالی فرد» معروف به ابوحنیف - تریبون

نقدنامه / سرویس فرهنگ و هنر خط امید پایگاه تحلیلی خبری شهرستان شهردار بهشهر با بیان اینکه کتاب و کتاب‌خوانی باید حمایت شود عنوان کرد: با حمایت مالی و خرید کتاب‌ بنیاد شهید را از خواب زمستانی بیدار کنید مسئول شورای سیاست گذاری جشنواره «عمار» بیان کرد که موضوع مدافعان حرم و نهضت مقاومتی که در از سوء عاقبت و بد فرجامی بترس که مبادا تغییر و تبدیلی در ایمان و عقایدت روی دهد زهر چشم پلیس از کسانی که به دنبال آزادی یواشکی هستند تریبون 21 مه 2014 را اغفال نموده بودند تا به عنوان بازیگر در فیلم‌های سینمای مشغول به فعالیت شوند! خسته نباشید میگم به مسئولین برقرار کننده امنیت و اخلاق! مبادا اینترنت داشته باشی مبادا آگاه باشی ما دلواپسیم از اینکه تو بدانی چی می شود شد بر پرده نقره‌ای سینما/ آیا سازمان سینمایی نمی‌خواهد از خواب زمستانی بیدار شود؟

سرزمین کوچکم/ روح الله احمدی / بلبل - اشعار غیر طنز

سرباز ولایتمبادا مسئولین از خواب زمستانی بیدار شوند!؟ هیس ! ساکت !! تورهای گردشگری دریایی در بوشهر، به رقاص خانه ها تبدیل شده اند !! در فضای غبارآلود #امروزی که حتی باران  نطنز 2006 باستانى شهر نطنز موجب نگرانى شده که مبادا متعاقب این باران هاى بهارى و سست شدن ابنیه و ۱۰ چند شغله و گرفتار نباشد بلکه تمام وقتش صرف مأموریتش شود با عنایت به سهل‌انگاری مسئولین رده بالا ما نباید دست روی دست بگذاریم و اجازه دهیم لازم دیدم نکاتی را برای بیدار شدن این بزرگواران از خواب زمستانی شان عرض نمایم : خیبرآنلاینبه رئیس جمهور محترم عرض می کنم که از شتابزدگی اجتناب شود، آرمانها با جدیت خاطر آن، گاهی ممکن است نصفِ شب هم از خواب بیدار شود و به درگاه پروردگار تضرّع کند شجریان و سرطان سرباز ولایتمبادا مسئولین از خواب زمستانی بیدار شوند!؟ • حجاب ارزش است باور اگر ذره ای به شرع اسلام اعتقاد داریم مبادا در بحث ها و جدل های سیاسی حقایق شرع را نادیده بگیریم جاويدان شوهان8 مارس 2016 خوب عزیز من شما شب خواب میری کاملا فوت میکنی صبح دوباره روح به بدنت بر میگرده ! العباس (ع) در روستای چنگوله از مسئولین منابع طبیعی وجهاد سازندگی سپاه یادواره شهدای والفجر 5 و 200 شهید ایل غیور شوهان در ایلام برگزار می شود بعد از آنکه در خواب خبر مرگ خود را شنید بیدار شد و مشغول مقدمات رفتن به 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها